Антикорупційна програма «Оператора ринку» переглянута у відповідності до Закону України «Про запобігання корупції» та затверджена 18 травня 2021 року.

Програма містить зобов’язання керівництва та усіх працівників «Оператора ринку» у взаємовідносинах з органами державної влади та учасниками ринку електричної енергії керуватися принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції.

Уповноваженим з антикорупційної діяльності у компанії є Ярослав Павлюк, який має великий досвід роботи в даній сфері на державних підприємствах енергетичного сектору України.


В «Оператора ринку» домінують амбітні завдання щодо впровадження проєвропейських норм і правил. Одне з головних завдань Уповноваженого з питань протидії корупції – впровадження системи управління комплаєнс-ризиками за стандартами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), реалізація антикорупційної політики та низки положень щодо дотримання корпоративної поведінки, уникнення конфлікту інтересів, захисту персональних даних та конфіденційної інформації.

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ: +38 (044) 205-01-78
Робочий телефон: +38 (044) 205-01-90
pavliuk@oree.com.ua