ОЛЕКСАНДР ГАВВА,
в.о.генерального директора

Народився у м. Херсон. Має дві вищі освіти. У 2015 році завершив навчання у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут», отримавши одразу два дипломи магістра за спеціальностями «Системи управління виробництвом і розподілом електроенергії» та «Системний аналіз і управління».

Трудовий шлях в енергетиці розпочав 7 років тому в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Відповідав за впровадження системи спостереження та моніторингу роботи ринку електричної енергії, напрацювання нормативно-правових рішень для регулювання галузі.

В 2021 році був членом Наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго». У Комітеті з питань аудиту працював над побудовою системи управління ризиками і моніторингом цілісності фінансової інформації.

У грудні 2021 року очолив державне підприємство «Оператор ринку», а згодом став виконуючим обов’язки генерального директора АТ «Оператор ринку».

Своїм головним завданням вбачає створити на базі «Оператора ринку» потужний аналітичний центр, який допомагатиме Міненерго та НКРЕКП в підготовці аналітики.

АНДРІЙ ЧАЙЧЕВСЬКИЙ,
заступник генерального директора із забезпечення торгів

Народився на Чернігівщині. Має дві вищі освіти. Закінчив Київський національний авіаційний університет здобувши кваліфікацію магістр з технічної експлуатації електрообладнання та Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, де вивчав економіку підприємства.

20 років працює в енергетичному секторі України. В ДП «Енергоринок» займався розрахунками платежів на оптовому ринку електричної енергії, працював над впровадженням нової моделі ринку електричної енергії, створенням філії «Оператор ринку», яка у 2019 році трансформувалася у ДП «Оператор ринку».

В «Операторі ринку» відповідає за процес торгів купівлі-продажу електричної енергії на обох сегментах нового ринку електроенергії, працює над впровадженням нового програмно-технічного забезпечення, яке дасть змогу «Оператору ринку» проводити електронні торги купівлі-продажу електроенергії за двосторонніми договорами.

АНДРІЙ ОЛІЙНИК,
заступник генерального директора із забезпечення діяльності товариства

Народився у Києві. Закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Понад двадцять років працював на підприємствах виробничої сфери. Відповідав за логістику й закупівельну діяльність. Працював заступником генерального директора з загальних питань АТ «Херсонськатеплоелектроцентраль».

В «Операторі ринку» працює з 2019 року. Відповідає за економіку товариства, планування, інвестиційну й господарську діяльність.