«ОПЕРАТОР РИНКУ» РОЗПОЧИНАЄ ПРОЦЕС КОРПОРАТИЗАЦІЇ

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 року № 534-р, ДП «Оператор ринку» розпочинає процес корпоратизації. Державне підприємство буде перетворено в акціонерне товариство «Оператор ринку», 100% акцій у статутному капіталі якого належить державі та не підлягає приватизації або відчуженню в інший спосіб. Зазначена вимога відповідає положенням пункту 8 статті 51 Закону України «Про ринок електричної енергії» та пункту 2.4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку.

«Корпоратизація відкриває багато нових можливостей перед «Оператором ринку» - нова політика власності та корпоративного управління, подальший сталий розвиток компанії в інтересах держави, інтеграція з європейським ринком електричної енергії. Вдячні Уряду за це рішення та сподіваємося вже до кінця року завершити процес корпоратизації «Оператора ринку», - коментує директор підприємства Володимир Євдокімов.

За його словами, у «Оператора ринку» багато амбітних планів. Вони базуються на кращому європейському досвіді та сприятимуть подальшому ефективному розвитку ринку електричної енергії в Україні.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал https://t.me/MarketoperatorUA  і першими знатимете про новини ринку електроенергії.