Працюємо 24/7
До уваги учасників РДН/ВДР: підписання додаткових угод до договорів про участь у РДН та ВДР

Відповідно до підпункту 1 пункту 2.1.15 Правил ринку «на добу наперед» (далі – РДН) та внутрішньодобового ринку (далі – ВДР), державним підприємством «Оператор ринку» у грудні 2019 року проведено кампанію щодо направлення учасникам РДН/ВДР додаткових угод про приведення у відповідність укладених договорів про участь у РДН та ВДР до типової форми, яку було змінено. 

Зміни до Типового договору про участь у РДН та ВДР, який є додатком 1 до Правил РДН та ВДР, затверджено Постановою НКРЕКП від 26 листопада 2019 року №2485 та відображено у зведеній редакції Правил РДН та ВДР, розміщеній на вебсайті ДП «Оператор ринку».

Звертаємо увагу, що відповідно до підпункту 2 пункту 2.1.15 Правил РДН та ВДР «Учасник РДН/ВДР підписує два примірники такої додаткової угоди зі своєї сторони та протягом 14 календарних днів з дня отримання надає ОР один із підписаних примірників додаткової угоди».

Просимо учасників РДН/ВДР, які ще не повернули один примірник додаткової угоди до ДП «Оператор ринку», терміново його повернути.