Нагадування про обов’язок щомісяця інформувати ДП «Оператор ринку» про обсяги проданої на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку електроенергії та про частку кожного джерела такої енергії

Відповідно до положень постанови НКРЕКП від 11.08.2021 року №1312 щодо оприлюднення інформації про вплив виробництва електричної енергії на навколишнє середовище, нагадуємо учасникам ринку про обов’язок щомісяця інформувати ДП «Оператор ринку» про обсяги проданої на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку електроенергії та про частку кожного джерела такої енергії.

Таке інформування обумовлене законом України «Про ринок електроенергії», оскільки виробництво енергії істотно впливає на стан довкілля.

Відповідно, просимо учасників ринку виключно через зручну електронну форму для звітування до 15 листопада 2021 року надати інформацію про походження та частку проданої на РДН і ВДР електроенергії у жовтні 2021 року.

Увага! Відповідно до Постанови НКРЕКП від 11.08.2021 року №1312 «Оператором ринку» внесено зміни до форми звітування. Для правильного заповнення форми просимо ознайомитися з Інструкцією .

Також інформуємо, що онлайн форма для звітування відтепер знаходиться у розділі «Екологічні аспекти», підрубриці «Огляди», рубрики «Аналітичні матеріали» головної сторінки сайту «Оператора ринку».