Працюємо 24/7

ВОЛОДИМИР ЄВДОКІМОВ,
директор

Енергетик із 25-річним досвідом роботи. Закінчив Київський політехнічний інститут, здобувши спеціальність «Інженера електрика», та Міжнародний університет фінансів за напрямом «Економіка та фінанси». Кандидат наук з державного управління.

У сфері електроенергетики працює з 1995 року. Свій трудовий шлях розпочинав з Національного диспетчерського центру електроенергетики України – нині «НЕК «Укренерго». 14 років працював у державному підприємстві «Енергоринок». Три роки був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Відповідав за формування державної політики на ринку електричної енергії, впровадження нових економічних відносин у галузі.

Співпрацював із проектом енергетичної безпеки USAID, координував реформу ринку електричної енергії. Є автором концепції відкриття нового ринку електричної енергії у безпечному режимі, механізму захисту населення від можливого підвищення цін на електрику.

Є докторантом Інституту проблем моделювання енергетики ім. Г.Є. Пухова НАН України. Займається питаннями розвитку зеленої енергетики в Україні та створенням системи прогнозування ціни в умовах нового ринку електроенергії. Досліджує питання збалансованості інтересів держави, бізнесу та суспільства в енергетичному секторі.

ВОЛОДИМИР НЕСТЕРУК,
перший заступник директора

В енергетиці працює з 2002 року. Має дві вищі освіти. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», спеціальність «Енергетичний менеджмент», та Міжнародний університет фінансів, здобувши кваліфікацію економіста.

5 років працював у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Займався питаннями оптового ринку електричної енергії.

Має великий досвід роботи на керівних посадах в енергопостачальних та генеруючих компаніях. У 2017-2019 роках брав активну участь у імплементації Закону України «Про ринок електричної енергії» у статусі радника Віце-прем’єр-міністра України. Розробляв документи, які дозволили Україні перейти на нову модель ринку електричної енергії, впровадити ринок «на добу наперед», внутрішньодобовий та балансуючий ринки.

У статусі першого заступника директора ДП «Енергоринок» відповідав за утворення та налагодження роботи нового державного підприємства «Оператор ринку».

В «Операторі ринку» відповідає за фінансову дисципліну між ДП «Оператор ринку», покупцями і продавцями електричної енергії, за формування тарифної політики підприємства та співпрацю з Ощадбанком в частині клірингових розрахунків між учасниками ринку. Також координує технологію, ІТ-впровадження якості та безпеку торгів на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

АНДРІЙ ЧАЙЧЕВСЬКИЙ,
заступник директора з комерційних питань

Магістр з електроенергетики, закінчив Київський національний авіаційний університет та Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, де вивчав економіку підприємства.

17 років працює в енергетичному секторі України. В ДП «Енергоринок» займався розрахунками балансу купівлі-продажу електроенергії та щоденних платежів на оптовому ринку електричної енергії, впровадженням необхідного програмного забезпечення.

З 2008 року опікувався адаптацією енергоринку до нової моделі ринку електричної енергії, відповідно до підписаної Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Брав участь у підготовці до роботи ДП «Оператор ринку», зокрема відповідав за підготовку нормативного та програмно-технічного забезпечення, необхідного для функціонування ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

В «Операторі ринку» відповідає за налагодження процесу торгів купівлі-продажу електричної енергії на обох сегментах нового ринку електроенергії, працює над розробленням нового програмно-технічного забезпечення, яке дасть змогу «Оператору ринку» проводити електронні торги купівлі-продажу електроенергії за двосторонніми договорами.

ОЛЬГА ЛЕПЧЕНКО,
головний бухгалтер

В енергоринку України працює 20 років. Магістр обліку та аудиту, закінчила Київський національний економічний університет.

В ДП «Енергоринок» в різні роки займалася питаннями погашення заборгованості за електроенергію, обліком, аналізом та звітністю підприємства, більше 5 років працювала керівником відділу бухгалтерського обліку купівлі-продажу електричної енергії.

В «Операторі ринку» працює з липня 2019 року. Відповідає за податкову дисципліну та фінансові взаємовідносини підприємства з учасниками ринку електричної енергії.