Нагадування про обов’язок щоквартально інформувати ДП «Оператор ринку» про обсяги проданої на РДН і ВДР електроенергії та про частку кожного джерела такої енергії

Відповідно до вимоги НКРЕКП оприлюднювати інформацію про вплив виробництва електричної енергії на навколишнє середовище, нагадуємо учасникам ринку про обов’язок щоквартально інформувати ДП «Оператор ринку» про обсяги проданої на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку електроенергії та про частку кожного джерела такої енергії.

Таке інформування обумовлене законом України «Про ринок електроенергії», оскільки виробництво енергії істотно впливає на стан довкілля.

Чекаємо від продавців електроенергії, що працюють на РДН та ВДР, відповідну інформацію з помісячною розбивкою за другий квартал 2020 року. Дедлайн – 15 липня 2020 року.

Нагадуємо, «Оператор ринку» розробив зручну електронну форму для звітування про обсяги проданої на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку електроенергії та про частку кожного джерела такої енергії.

Усі продавці електричної енергії, що працюють на майданчику «Оператора ринку», з 1 квітня 2020 року мають змогу скористатися цим сервісом, перейшовши у пункт меню «Учасникам ринку» - «Завантаження даних» - на офіційному веб-сайті ДП «Оператор ринку» - https://www.oree.com.ua/index.php/origin_energy_sold/view

Інструкція як правильно заповнювати електронну форму тут https://www.oree.com.ua/index.php/web/7022

Додаткові запитання просимо адресувати відділу спостереження vs@oree.com.ua, а з технічних питань консультуватися з департаментом інформаційних технологій та систем dits@oree.com.ua.